Hyvä asiakkaamme,

Johtuen Covid-19 tilanteesta on Vantaan toimistomme siirtynyt työskentelemään etänä.
Mikäli haluat tavata asiantuntijamme, niin sovithan tapaamiset ennakkoon joko ko. henkilön kanssa tai asiakaspalvelumme kanssa sähköpostitse atolli@atolli.fi  tai puhelimitse p. 0207 770 500.

Olemme lopettaneet myymälä toimintamme Vantaalla (osoitteessa Kivipyykintie 4). Tilaukset voi tehdä puhelimitse, sähköpostilla tai nettikaupan kautta.
Yksityisasiakkaiden kemikaalimyynti toimii yhä Vesijohtoliike Mönkkösellä osoitteessa Kivipyykintie 2, Vantaa.

Vantaan yksiköstä ei voi enää noutaa tuotteita, ellei siitä ole erikseen sovittu.

Yhteistyöterveisin
Atollin henkilökunta

Asiantuntijamme

myyntijohtaja Patrik Grönvall (patrik.gronvall@atolli.fi)
projektipäällikkö Tommi Aura (tommi.aura@atolli.fi)
varatoimitusjohtaja (tukkumyynti) Jari Monola (jari.monola@atolli.fi)
ostopäällikkö Tapani Aura (tapani.aura@atolli.fi)
varatoimitusjohtaja (projektit) Janne Rantala (janne.rantala@atolli.fi)
projektipäällikkö Heikki Kuusisto (heikki.kuusisto@atolli.fi)
tuotantopäällikkö Jesse Karjula (jesse.karjula@atolli.fi)

Toimipaikkamme

Valkeakosken yksikkö
Mahliankatu 10
37600 Valkeakoski

Vantaan yksikkö
Kivipyykintie 4
01260 Vantaa